Ambiant Avanto dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
De Avanto pvc vloer heeft door de natuurlijke uitstraling veel weg van een houten vloer. Dit maakt deze vloer geschikt voor iedere woonstijl en geeft een tijdloze look in jouw woning. Deze pvc vloer heeft een sterke toplaag, die de pvc vloer bescherming biedt en kras- en waterbestendig maakt. Deze eigenschappen maken deze vloer ook geschikt voor in de keuken of badkamer.
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003309765 |
| Artikelnummer | 9097.4504.1.9 |
| Pakinhoud | 4,46 |
| Aantal planken per pak | 16 |
| Lengte | 121,9 cm |
| Breedte | 22,8 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Rechte planken |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,04 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.