Ambiant Baroso Click
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
De Baroso is een trendy betonlook tegel en staat superstrak in jouw woning. Met deze pvc tegels creëer je meteen een industriële look. Door de harde toplaag hoef je je geen zorgen te maken over de levensduur van deze vloer. Deze pvc vloer kan zeker tegen een stootje
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003392866 |
| Artikelnummer | 6111.1983.1.9 |
| Pakinhoud | 1,8 |
| Aantal planken per pak | 5 |
| Lengte | 60,0 cm |
| Breedte | 60,0 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Tegel, Betonlook |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,04 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.