Ambiant Baroso xl Click
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Als er één vloersoort trendy is dan is het wel betonlook pvc. Zo‘n minimalistische betonlook pvc vloer staat superstrak in huis en is nauwelijks te onderscheiden van echt beton. Het grote voordeel van deze tegels is dat ze ook waterbestendig zijn, ideaal voor in de keuken. Daarnaast zijn ze ook voorzien van een 10dB geluiddempende onderlaag, hierdoor is de vloer heerlijk stil. Deze betonlook tegel is in XL-formaat met een afmeting van 81,2 x 40,6 cm en in een rechthoekige tegel verkrijgbaar.
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003408994 |
| Artikelnummer | 9020.1983.1.9 |
| Pakinhoud | 1,65 |
| Aantal planken per pak | 5 |
| Lengte | 81,20 cm |
| Breedte | 40,60 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Tegel, Betonlook |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,06 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.