Ambiant Ceramo Click
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
De Ceramo dryback is een trendy betonlook tegel van maar liefst 60 x 60 cm. De tegel heeft een all-over structuur en past perfect in een strak en trendy interieur. Deze vloer kenmerkt zich door zijn waterbestendigheid, waardoor deze ook geschikt is voor in de keuken. De tegel is geschikt voor vloerverwarming en voorzien van een 0,55 mm toplaag, dat zorgt voor een lange levensduur.
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003392064 |
| Artikelnummer | 6189.6213.1.9 |
| Pakinhoud | 2,23 |
| Aantal planken per pak | 6 |
| Lengte | 61,0 cm |
| Breedte | 61,0 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Tegel, Betonlook |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,04 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.