Ambiant Ceramo xl Click
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
De Ceramo XL is een prachtige grote betonlook tegel, verkrijgbaar in een rechthoekig formaat met een afmeting van 81,2 x 40,6 cm. Het waterbestendige aspect van pvc maakt deze vloer ook zeer geschikt voor jouw keuken of badkamer. Deze pvc vloer is ook door te leggen op de trap, want hoe fijn is het als de trapbekleding aansluit bij je nieuwe pvc vloe
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003408956 |
| Artikelnummer | 7020.6213.1.9 |
| Pakinhoud | 1,65 |
| Aantal planken per pak | 5 |
| Lengte | 81,20 cm |
| Breedte | 40,60 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Tegel, Betonlook |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,04 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.