Ambiant Cerino Click
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Deze pvc tegels hebben een dikte van 7 mm en een formaat van 91,4 × 45,7 cm, wat zorgt voor een moderne en strakke uitstraling. Voor extra comfort is de vloer voorzien van een 10 dB geluiddempende onderlaag (SRC) en een subtiele voeg rondom voor een verfijnde afwerking. De tegels bestaan voor meer dan 50% uit gerecycled materiaal en hebben een natuurlijke uitstraling met een extra matte slijtlaag van 0,55 mm. Geschikt voor vloerverwarming én -koeling en verkrijgbaar in trendy grijstinten.
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003466802 |
| Artikelnummer | 6043.1035.1.9 |
| Pakinhoud | 2,09 |
| Aantal planken per pak | 6 |
| Lengte | 91,4 cm |
| Breedte | 45,7 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Tegel, Betonlook |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,06 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.