Ambiant Cerino Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Deze pvc vloer is een duurzame keuze, want meer dan 50% van het materiaal is gerecycled. De tegels hebben een natuurlijke uitstraling over het hele oppervlak en zijn afgewerkt met een subtiele micro V-groef (4V) voor een elegante look. De extra matte toplaag van 0,55 mm zorgt voor een stijlvolle afwerking en extra bescherming. Geschikt voor vloerverwarming én -koeling en verkrijgbaar in standaard-, XL- en XXL-formaat voor een ruimtelijk effect in elke ruimte.
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003466680 |
| Artikelnummer | 6040.1005.1.9 |
| Pakinhoud | 4,18 |
| Aantal planken per pak | 10 |
| Lengte | 91,4 cm |
| Breedte | 45,7 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Tegel, Betonlook |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,06 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.