Ambiant Cerino xxl Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Deze XXL-tegel pvc vloer geeft elke ruimte een moderne en ruimtelijke uitstraling dankzij de royale afmeting van 122 × 61 cm. De tegels bestaan voor meer dan 50% uit gerecycled materiaal en hebben een natuurlijke structuur over de hele tegel. De extra matte toplaag van 0,55 mm zorgt voor een stijlvolle look en extra bescherming, terwijl de subtiele voeg rondom (micro V-groef 4V) een verfijnde afwerking geeft. Geschikt voor vloerverwarming én -koeling en verkrijgbaar in diverse trendy kleuren.
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003466765 |
| Artikelnummer | 6042.1025.1.9 |
| Pakinhoud | 4,47 |
| Aantal planken per pak | 6 |
| Lengte | 122,0 cm |
| Breedte | 61,0 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Tegel, Betonlook |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,06 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.