Ambiant Espero Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
De Espero is een prachtige vloer met een natuurgetrouwe uitstraling, passend bij elke woonstijl. Deze vloer geeft jouw ruimte een prachtige uitstraling. Verkrijgbaar in diverse bruintinten, die aansluiten bij de laatste woontrends. Deze pvc vloer is verkrijgbaar in een extra lange plank van maar liefst 152 centimeter.
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003438021 |
| Artikelnummer | 6620.1910.1.9 |
| Pakinhoud | 3,62 |
| Aantal planken per pak | 10 |
| Lengte | 152,0 cm |
| Breedte | 23,8 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Rechte planken, Lange planken |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,06 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.