Ambiant Estino Click
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
De warme uitstraling van deze vloer brengt direct sfeer in je woning. Door het levendige patroon lijkt het alsof je voor een echte houten vloer hebt gekozen. Door de extra lange planken van maar liefst 152 cm, lijkt je ruimte een stuk groter. De click variant van deze vloer is voorzien van een 10 dB geluiddempende onderlaag, hierdoor is de vloer heerlijk stil.
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003411994 |
| Artikelnummer | 6512.2613.1.9 |
| Pakinhoud | 1,37 |
| Aantal planken per pak | 4 |
| Lengte | 152,20 cm |
| Breedte | 22,50 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Rechte planken |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,06 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.