Ambiant Spigato xl Valento visgraat Click
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Deze pvc visgraatvloer combineert een natuurgetrouwe structuur met een extra matte toplaag voor een stijlvolle en authentieke uitstraling. Dankzij de extra brede en lange planken komt het klassieke visgraatpatroon prachtig tot zijn recht en geeft het elke ruimte een luxe, ruimtelijk effect. Verkrijgbaar in trendy kleuren, past deze vloer perfect bij zowel moderne als tijdloze interieurs. Voor optimaal comfort is hij geschikt voor vloerverwarming én -koeling en voorzien van een 10 dB geluiddempende onderlaag (SRC).
| Merk | Ambiant |
|---|---|
| EAN nummer | 8717003467144 |
| Artikelnummer | 6081.2010.1.9 |
| Pakinhoud | 1,46 |
| Aantal planken per pak | 9 |
| Lengte | 90,0 cm |
| Breedte | 18,0 cm |
| Dikte | 7 mm |
| Stijl | Visgraat |
| Groef | Micro-bevel V4 |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,06 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.