Belakos Futuro Visgraat XL Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
‘Als je de natuur in huis wilt halen’.
De uitstraling van een houten vloer. Van landelijk tot stoer en van rustig tot gedurfd. Het kan met een pvc-vloer uit de Futuro serie. Door de verschillende groottes in planken, én de mogelijkheid om de vloer in een visgraat of Hongaarse punt patroon patroon te leggen, creëer je jouw uitstraling. Daarnaast is onze Futuro serie ultra mat!
De XL-planken uit de Belakos pvc-collectie bieden een tijdloze uitstraling en zijn perfect voor elk interieur, van modern tot klassiek en geschikt voor woninginrichting en projectinrichting.
Ontdek met de Belakos roomvisualisatie tool hoe deze vloer, én deze kleur, in jouw ruimte staat en vraag gratis stalen op.
| Merk | Belakos |
|---|---|
| Artikelnummer | 216105018751 |
| Pakinhoud | 3,83 |
| Aantal planken per pak | 10 |
| Lengte | 153 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Stijl | Visgraat |
| Groef | Micro V-groef (4-zijdig) |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,02 m²·K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.