Belakos Monastro Visgraat XL Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
‘Van licht eiken tot donker eiken’
De Monastro pvc-serie is verkrijgbaar in stijlvolle licht eiken en donker eiken kleuren. De donker eiken variant straalt een chique sfeer uit en past perfect bij een modern interieur. Licht eiken biedt een frisse, natuurlijke uitstraling. Per design 12 unieke planken!
De XL-planken uit de Belakos pvc-collectie bieden een tijdloze uitstraling en zijn perfect voor elk interieur, van modern tot klassiek en geschikt voor woninginrichting en projectinrichting.
Ontdek met de Belakos roomvisualisatie tool hoe deze vloer, én deze kleur, in jouw ruimte staat en vraag gratis stalen op.
| Merk | Belakos |
|---|---|
| Artikelnummer | 215809021151 |
| Pakinhoud | 2,11 |
| Aantal planken per pak | 18 |
| Lengte | 76,5 cm |
| Breedte | 15,3 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Stijl | Visgraat |
| Groef | Micro V-groef (4-zijdig) |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,02 m²·K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.