Belakos Palazzo Hongaarse punt Weense punt Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
‘Tijdloos van nu’
De Palazzo pvc-serie is een duidelijk fundament in de Belakos pvc-collectie. De prachtige, warme en stoere vloeren die, afhankelijk van de kleur én het legpatroon waarvoor je kiest, zorgen voor een uitstraling die past bij de wensen.
De XL-planken uit de Belakos pvc-collectie bieden een tijdloze uitstraling en zijn perfect voor elk interieur, van modern tot klassiek en geschikt voor woninginrichting en projectinrichting.
Ontdek met de Belakos roomvisualisatie tool hoe deze vloer, én deze kleur, in jouw ruimte staat en vraag gratis stalen op.
| Merk | Belakos |
|---|---|
| Artikelnummer | 215607211151 |
| Pakinhoud | 1,11 |
| Aantal planken per pak | 20 |
| Lengte | 55 cm |
| Breedte | 9,9 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Stijl | Hongaarse punt |
| Groef | Micro V-groef (4-zijdig) |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,02 m²·K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.