Belakos Portico Visgraat XL Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
‘Als je de natuur in huis wilt halen’
De uitstraling van een houten vloer. Van landelijk tot stoer en van rustig tot gedurfd. Het kan met een pvc-vloer uit de Portico serie. Door de verschillende groottes in planken, én de mogelijkheid om de vloer in een visgraat patroon te leggen, creëer je jouw uitstraling. Daarnaast is onze Portico serie ultra mat!
De visgraat planken uit de Belakos pvc-collectie zijn ideaal voor zowel moderne als klassieke interieurs. Het visgraatpatroon benadrukt een elegante en authentieke uitstraling. De Belakos pvc-vloeren zijn geschikt voor zowel woninginrichting als projectinrichting.
| Merk | Belakos |
|---|---|
| Artikelnummer | 216105418751 |
| Pakinhoud | 1,87 |
| Aantal planken per pak | 16 |
| Lengte | 76,50 cm |
| Breedte | 15,30 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Stijl | Visgraat |
| Groef | Micro V-groef (4-zijdig) |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,02 m²·K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.