Belakos Terreno Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
‘Perfect voor een frisse uitstraling’
De Terreno pvc-serie is beschikbaar in twee lichte kleuren, perfect voor een frisse uitstraling. Kies uit XL-planken voor een ruimtelijk effect of het elegante visgraat formaat voor een klassieke touch. Beide opties zijn duurzaam, onderhoudsvriendelijk en ideaal voor elke ruimte in huis.
De XL-planken uit de Belakos pvc-collectie bieden een tijdloze uitstraling en zijn perfect voor elk interieur, van modern tot klassiek en geschikt voor woninginrichting en projectinrichting.
Ontdek met de Belakos roomvisualisatie tool welk formaat, én welke kleur, in jouw interieur staat en vraag gratis stalen op.
| Merk | Belakos |
|---|---|
| Artikelnummer | 215961038351 |
| Pakinhoud | 3,83 |
| Aantal planken per pak | 10 |
| Lengte | 153 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Stijl | Rechte planken |
| Groef | Micro V-groef (4-zijdig) |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,02 m²·K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.