Belakos Touchstone Grand Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
‘Een échte vloer om te touchen’
Ons hart klopt nu eenmaal hard voor vloeren. En voor de uitstraling die je ermee kunt creëren. De Touchstone serie heeft het beiden: een stoere, coole uitstraling die warm aanvoelt. De Touchstone serie is leverbaar in verschillende formaten, in lichte en donkere steenkleuren en kan toegepast worden in de woninginrichting en projectinrichting.
Ontdek met de Belakos roomvisualisatie tool welk formaat, én welke kleur, in jouw interieur staat en vraag gratis stalen op.
| Merk | Belakos |
|---|---|
| Artikelnummer | 216011050151 |
| Pakinhoud | 5,01 |
| Aantal planken per pak | 6 |
| Lengte | 91,4 cm |
| Breedte | 91,4 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Stijl | Tegel, betonlook |
| Groef | Micro V-groef (4-zijdig) |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,02 m²·K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.