Floer Hongaarse Punt PVC Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Floer Hongaarse punt PVC, klassiek en modern. Deze collectie bevat eiken PVC vloeren in een traditioneel Hongaarse punt Patroon. Met een hoek van 60 graden creëren de klassieke vloeren een dynamische uitstraling. Dankzij de voelbare houtstructuur en de matte MEGAMAT© afwerking zijn deze vloeren nauwelijks te onderscheiden van echt parket. Eco-vriendelijk geproduceerd en voorzien van keurmerken zoals Green Guard Gold, FloorScore, Eurofins Gold, Emissieklasse A+ en ISO14001. Deze vloeren zijn bovendien volledig ftalaatvrij. Breng een stijlvolle combinatie van klassiek en modern in huis met de traditionele Hongaarse punt vloeren.
| Merk | Floer |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3571 |
| Pakinhoud | 3,345 |
| Aantal planken per pak | 36 |
| Lengte | 55 cm |
| Breedte | 15.9 cm |
| Dikte | 2,5 mm |
| Stijl | Hongaarse punt |
| Groef | Micro V-groef (4-zijdig) |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,019m²·K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.