Floer Natuur PVC Dryback
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
De veelzijdige Natuur PVC vloeren van Floer combineren een realistisch eiken design met de unieke MEGAMAT©-afwerking. De planken van 121,9 cm lang en 22,86 cm breed zijn duurzaam, ftalaatvrij en gecertificeerd met keurmerken zoals FloorScore, Emissieklasse A+, EPD, Eurofins Gold en GreenGuard Gold, wat veiligheid garandeert. Deze PVC vloeren zijn ideaal voor vloerverwarming en -verkoeling dankzij de lage warmteweerstand van 0,019 m²K/W en worden geleverd met 20 jaar garantie. Transformeer jouw interieur met een Natuur PVC vloer, het matste PVC van Nederland dankzij de baanbrekende MEGAMAT© afwerking.
| Merk | Floer |
|---|---|
| Artikelnummer | FLR-3727 |
| Pakinhoud | 3,34 |
| Aantal planken per pak | 12 |
| Lengte | 122 cm |
| Breedte | 22.8 cm |
| Dikte | 0.5 mm |
| Stijl | Rechte planken |
| Groef | Micro V-groef (4-zijdig) |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0,039m²·K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.