Gelasta Dynamic Visgraat Rigid Click
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
M² Calculator
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
Log in om prijzen te zien, of meld je aan als freelancer.
Afhalen is mogelijk op Lijnbaan 34/36
Meestal klaar binnen 2-4 dagen
De Gelasta Dynamic Visgraat is een stijlvolle PVC vloer met een klassiek visgraatpatroon en een natuurlijke houtlook. Het visgraatpatroon geeft iedere ruimte een luxe en tijdloze uitstraling en zorgt voor extra karakter in het interieur. Dankzij de warme houttinten en subtiele nerfstructuur past deze vloer perfect in zowel moderne als klassieke woonstijlen. De planken zijn voorzien van een realistische houtstructuur waardoor de vloer de uitstraling heeft van een echte houten visgraatvloer. Tegelijk profiteer je van alle voordelen van PVC, zoals eenvoudig onderhoud, slijtvastheid en een lange levensduur. De Dynamic Visgraat is bovendien perfect te combineren met de rechte plank uit de Dynamic collectie. Het decor is identiek in kleur, nerfpatroon en textuur, waardoor je verschillende ruimtes met elkaar kunt verbinden terwijl de vloer toch één geheel blijft. Naast het mooie design is deze vloer ook zeer praktisch. De vloer is 100% waterbestendig en daardoor geschikt voor vrijwel iedere ruimte in huis, zoals de woonkamer, keuken of hal. Dankzij de sterke slijtlaag van 0,55 mm is de vloer bestand tegen intensief gebruik en blijft hij jarenlang mooi. Daarnaast is de vloer geschikt voor vloerverwarming door de lage warmteweerstand. Hierdoor geniet je niet alleen van een stijlvolle vloer, maar ook van extra comfort in huis.
| Merk | Gelasta |
|---|---|
| Artikelnummer | 3600 |
| Pakinhoud | 2,02 |
| Aantal planken per pak | 18 |
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Dikte | 5,5 mm |
| Stijl | Visgraat |
| Groef | V groef |
| Geschikt voor vloerverwarming | Ja |
| Waterbestendig | Ja |
| Warmteweerstand | 0.040 m² K/W |
Andere aanbevelingen
Niet alles staat online. Zoek je een specifiek merk, product of grotere aantallen? Vraag het aan en wij kijken of we het kunnen regelen.